27.05.2018 - SLÁDKOVIČOVO - KLUBOVÉ VÝSTAVY STAVAČOV, CAC

 Výsledková listina záverečných súťaží

Súťaž o Putovný pohár anglických stavačov, rozhodca IVANA LETIĆ PAJKIĆ

Place

Cat. No.

Plemeno / Breed

Meno psa / Dog´s name

Majiteľ / Owner

1

149

ÍRSKY SETER ČERVENÝ

WALTER REDWEED

BRAUNER ROBERT, CZ

Najkrajší pár psov, rozhodca : MIROSLAV STANOVSKÝ

Place

Cat. No.

Plemeno / Breed

Majiteľ / Owner

Meno psa / Dog´s name

1

133
134

GORDON SETTER

DOLEŽAL JAKUB, CZ

CEDRIC Z HOLUBICKÉ STRÁNĚ
FAMOUS DIVINE IDYLL KOCHANEJ EMILKI

2

3
4

AUVERNEJSKÝ STAVAČ

CICHOŃ HANNA, PL

COMTESS ARCHER ALL IRISH GOLD
COMTESSE HIBOU ALL IRISH GOLD

3

182
184

PUDELPOINTER

HEGEDÜŠ BENJAMÍN

LAKY ZO ŠTÁLU
MINY ZO ŠTÁLU

Súťaž chovateľských skupín, rozhodca : MARCEL KRENZ

Place

Plemeno / Breed

Chovateľ/ Breeder

Breed´s name

1

ÍRSKY SETER ČERVENÝ

SOJKOVÁ DAGMAR

SLOVAK BASE

2

MAĎARSKÝ KRÁTKOSRSTÝ STAVAČ  

SVOBODOVÁ LUCIE

DANITTY

3

AUVERNEJSKÝ STAVAČ  

HANNA CICHON

ALL IRISH GOLD  

 

 

 

Súťaž o Putovný pohár weimarských stavačov, rozhodca PETR DVOŘÁK

Place

Cat. No.

Plemeno / Breed

Meno psa / Dog´s name

Majiteľ / Owner

1

284

WEIMARSKÝ KRÁTKOSRSTÝ STAVAČ

ATHOS ARMAND TATRA ROCKET

HATOK ŠTEFAN

 

Súťaž o Najkrajšieho pracovného psa výstavy, rozhodca : DUŠAN PAJKIĆ

Place

Cat. No.

Plemeno / Breed

Meno psa / Dog´s name

Majiteľ / Owner

1

132

GORDON SETTER

ANTHONY SCOTCH DO POLE

FIALA LUBOMÍR

2

23

NEMECKÝ DRÔTOSRSTÝ STAVAČ

DONN VOM HOLSTEF

BOHUSLAV MUZEK

3

175

MALÝ MÜNSTERLANDSKÝ STAVAČ

GÓLYADOMBI CSIBÉSZ ALEX

BRÁNIKOVÁ JANA

 

Najkrajší mladý pes výstavy - BIS JUNIOR, rozhodca : FRANTIŠEK ŠIMEK

Cat. No.

Plemeno / Breed

Meno psa / Dog´s name

Majiteľ / Owner

256

SLOVENSKÝ HRUBOSRSTÝ STAVAČ

GENESIS ACTA NON VERBA

HRADSKÝ MARIÁN

65

NEMECKÝ KRÁTKOSRSTÝ STAVAČ

DORKA OD STRUHY

MACEK RASTISLAV

211

MAĎARSKÝ KRÁTKOSRSTÝ STAVAČ

ISABELLA MIA TAJEMSTVÍ KARPAT

MARCELLOVÁ KATARÍNA

 

Najkrajší pes výstavy – Best in Show (BIS) , rozhodca : GABRIELA RIDARČÍKOVÁ

Place

Cat. No.

Plemeno / Breed

Meno psa / Dog´s name

Majiteľ / Owner

1

132

GORDON SETTER

ANTHONY SCOTCH DO POLE

FIALA LUBOMÍR

2

184

PUDELPOINTER

MINY ZO ŠTÁLU

HEGEDÜŠ BENJAMÍN

3

1

BRACCO ITALIANO

BOATSWAIN IL SENSO DELLA VITA

STRIEŽENEC LUKÁŠ


Výsledky:

ENGLISH POINTER - ANGLICKÝ POINTER

Rozhodca/Judge  DUŠAN PAJKIĆ (SERBIA)   - Kruh/Ring 2

                     

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

104 ALL ALL ALL ARTEGERD, CLP/POI/11414, 27.06.2017

O: SOLIVIA'S WELL WELL WELL M: WHIPSPAN OF LEGACY

CH: ROKUSKOVA RENÁTA MAJ: THIEL PAVEL

EXC. 1, CAJC, KVml 2018

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

105 ARRES Z GAŠPARÍKOVHO DVORA, SPKP 1116, 01.02.2017

O: OLIVER ZE ŠTÍPEK M: NELA SOMOLA

CH: GAŠPARÍK TOMÁŠ MAJ: CEHLÁRIKOVÁ SIMONA

EXC. 1, CAC, BOS, KV 2018

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

324 ASTON FROM WINEPOINT NATYAVE GROVE, MET.POI.101/H/16, 03.01.2016

O: ATHOS POINTERLAND SÓREGRESI M: DHELI Z KARCEZWSKIEJ ZAGRODY

CH: HORÁKOVÁ LENKA MAJ: LENDELOVÁ ANDREA + PÁL JOSI

EXC. 1, CAC

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

106 ORKAN SOMOLA, SPKP 1061, 16.03.2013

O: PALAZIENSIS UGO M: DOBIE Z TISMENIC

CH: KONEČNÝ MICHAL MAJ: KONEČNÝ MARIÁN

ABS.

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

107 CHERA Z MEŠINSKÉ HÁJOVNY, CLP/POI/11392, 24.04.2017

O: BERT BOHEMIA FRONY M: WELA Z MEŠINSKÉ HÁJOVNY

CH: DRÁBEK JIŘÍ MAJ: DRÁBEK JIŘÍ

EXC. 1, CAJC, Junior BOB, KVml 2018

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

108 CELA RICHARD SLOVAKIA, SPKP 1106, 18.05.2016

O: ORKAN SOMOLA M: BELA RICHARD SLOVAKIA

CH: NAGY RICHARD MAJ: MICHAL TOMÁŠ

EXC. 2

109 CEVA Z MEŠINSKÉ HÁJOVNY, CLP/POI/11197, 09.05.2015

O: FORESTER Z MALÉ SV. HORY M: WANDA Z MEŠINSKÉ HÁJOVNY

CH: DRÁBEK JIŘÍ MAJ: DRÁBEK JIŘÍ

EXC. 1, CAC, BOB, KV 2018

110 ORNELLA  SOMOLA, ÖHZB EP 909 A, 16.03.2013

O: PALAZIENSIS UGO M: DOBIE Z TISMENIC

CH: KONEČNÝ MICHAL MAJ: SCHINDLER GABRIELE

ABS.

111 WORLD´S END DREAMY ANGEL DESTINY, OHZB EP 936, 04.05.2015

O: CLAYPOND´S SARESS M: WORLD´S END AURORA SNOW ANGEL

CH: MAYER WOLFGANG & KATHRYN JANE MAJ: SCHINDLER GABRIELE

ABS.

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

112 OXANA SOMOLA, SPKP 1063, 16.03.2013

O: PALAZIENSIS UGO M: DOBIE Z TISMENIC

CH: KONEČNÝ MICHAL MAJ: KONEČNÝ MARIÁN

ABS.

                     

ENGLISH SETTER - ANGLICKÝ SETER

Rozhodca/Judge  IVANA LETIĆ PAJKIĆ (SERBIA)   - Kruh/Ring 1

                     

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

113 DARK REFLECTION SHADOW DOG, CLP/AS/6312, 04.02.2017

O: SHERADIN´S STAR BAILEYS M: LUCKSHERAY DARKNESS

CH: NOSAL ROBERT A BEATA & GNYP-NOSAL JUDYTA MAJ: DAŇKOVÁ HELENA

EXC. 1, CAJC, Junior BOB, KVml 2018

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

114 PRINCE PHILLIP FROM MORRISON, CLP/AS/6258, 28.08.2016

O: LORIEN JULY SUNBURST M: SOPHIA LOREN MAGENTA-IN-BLUE

CH: FABOVÁ SOŇA MAJ: HELDOVÁ LUCIA

EXC. 1, CAC

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

115 NATHAN MORRISON, CLP/AS/6182, 21.06.2015

O: EASTER MORRISON M: KETY Z PODŘIPSKÉ BŘÍZY

CH: FABOVÁ SOŇA MAJ: HELDOVÁ LUCIA + ŠTEFKOVÁ  STELLA

EXC. 1, CAC

116 NOELL MORRISON, CLP/AS/6181, 21.06.2015

O: EASTER MORRISON M: KETY Z PODŘIPSKÉ BŘÍZY

CH: FABOVÁ SOŇA MAJ: DAŇKOVÁ HELENA

EXC. 2, Res.CAC

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

117 ASLAN LIKE AN ANGEL ROYAL SETTER, CLP/AS/6241, 19.01.2016

O: ARTUSH MANDYGOLD M: LATIN LOVER MADELEINE

CH: HÜNEROVÁ ADÉLA MAJ: THIEL PAVEL

EXC. 1

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

118 KHYANNES BUCKSHOT, SPKP 684, 25.03.2015

O: Q.DARSY SA BEDEMA M: AURA AURIFEROUS RIVER OTAVA

CH: SZÖKE TIMEA MAJ: KRUČAYOVÁ IVETA

EXC. 1, CAC, BOB, KV 2018

119 PRINCESS PRIDE IT'S MY LIFE, SPKP 682, 06.09.2013

O: LATIN LOVER KEEP THE FAITH M: SET'R RIDGE'S ENGLISH STYLE

CH: DUDÁS KRISZTINA MAJ: BROOKES ALAN

ABS.

PSY/MALE - TRIEDA ČESTNÁ/HONOUR CLASS

120 ADONIS MANDYGOLD, SPKP 673, 10.05.2013

O: SILVER FOG VELURE M: MADONA MIA TULIKETUN DAMA KRKONOŠE

CH: ŠEDA JAROSLAV MAJ: HELDOVÁ LUCIA

EXC. 1

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS

121 ENJOY KENZI, JR 707422 ES, 02.09.2017

O: CHRIS DEL SEMEDRIA SETTERS M: NOLA OD RAČE

CH: MARKOVIČ VLADIMIR MAJ: BENKOVSKÝ STANISLAV

ABS.

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

122 COCO CHANEL LANAMORE LYMARKOS, SPKP 699, 05.06.2017

O: KADON HERE´S DUNLEY CHARISMATIC M: LATIN LOVER SNOW ON THE SAHARA

CH: KOSTELNÍK MARTIN MAJ: KRUČAYOVÁ IVETA

EXC. 1, CAJC, KVml 2018

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

123 HANNA Z PÁNTIKOV, SPKP 694, 16.01.2017

O: LAKI M: GINA Z PÁNTIKOV

CH: GARAJOVÁ MARCELA MAJ: GARAJOVÁ MARCELA

EXC. 2, Res.CAC

124 ZIRKE Z HARPOLU, PKR.VII-16451, 25.10.2016

O: CHARMING VAGABONDS AZZURO-BLUE M: STARLIGHT MAGENTA-IN-BLUE

CH: SPISAK DARIUSZ MAJ: SPISAK AGNIESZKA I DARIUSZ

EXC. 1, CAC

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

125 INEZ Z LUHOVÉ SEČE, CLP/AS/6247, 29.02.2016

O: FALCO Z LUHOVÉ SEČE M: A LEGENDARY ADVENTURE PARAMITA

CH: CAHLÍK ARNOŠT MAJ: VESELÁ VERONIKA

EXC. 1, CAC

126 SÁRRÉTI DIAMOND FLOWER, MET.SZK.AS 6377/14, 26.03.2014

O: DASTY Z LUHOVÉ SEČE M: SÁRRÉTI DIAMOND ELZA

CH: BÉKÉSI ZOLTÁN MAJ: GARAJOVÁ MARCELA + FRANTIŠEK MEZEI

EXC. 2, Res.CAC

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

127 GRETA Z PÁNTIKOV, SPKP 670, 07.04.2013

O: KUZMIČ ZE SRNÍNA M: ERDA Z PÁNTIKOV

CH: GARAJOVÁ MARCELA MAJ: GARAJOVÁ MARCELA + HORVÁTH  JURAJ

EXC. 1

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

128 ARETA OD VIŠTUCKÉHO POTOKA, SPKP 678, 18.08.2014

O: EASTER MORRISON M: CATTELINA Z LUHOVÉ SEČE

CH: PRAVDA JOZEF MAJ: HELDOVÁ LUCIA

EXC. 1, CAC, BOS, KV 2018

                     

 

                     

GORDON SETTER

Rozhodca/Judge  DUŠAN PAJKIĆ (SERBIA)   - Kruh/Ring 2

                     

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

130 CHARLIE CHAPLIN ÁRES ŠAMARKAN, CLP/GS/6716, 28.09.2016

O: SUNSETTER´S SING ´O´ THE TIMES M: CELTIC CARPEDIEM SAMARKAN KOCHANEJ EMILKI

CH: ŠČUDLOVÁ MARTA MAJ: RADIČ KLÁRA

EXC. 1, CAC

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

131 FÜGE FRANK Z DVORKU ČAMOURKU, CLP/GS/6669, 22.06.2016

O: TARANSAY ALEXANDER M: BORA Z DVORKU ČAMOURKU

CH: MORAVCOVÁ JIŘINA MAJ: BARAK ANIKÓ

EXC. 1, CAC

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

132 ANTHONY SCOTCH DO POLE, CLP/GS/6463/14, 18.03.2013

O: MISTY LAKE´S NEVER SAY NEVER M: MARIA MATILDE SCOTCH DAMA KRKONOŠE

CH: HEJZLAR ZDENĚK MAJ: FIALA LUBOMÍR

EXC. 1, CAC, BOB, KV 2018

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

133 CEDRIC Z HOLUBICKÉ STRÁNĚ, CLP/GS/6603, 03.07.2015

O: LAMBORGHINI BLACK IVY M: ZIRA Z HOLUBICKÉ STRÁNĚ

CH: VYBÍRALOVÁ KAROLÍNA MAJ: DOLEŽAL JAKUB

EXC. 1, CAC

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

134 FAMOUS DIVINE IDYLL KOCHANEJ EMILKI, CLP/GS/6785, 30.05.2017

O: AMSCOT CHEYENNE POACHER M: CELTIC BLACKENED KOCHANEJ EMILKI

CH: SKLORZ MARIOLA MAJ: DOLEŽAL JAKUB

EXC. 1, CAJC, Junior BOB, BOS, KVml 2018

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

135 ALILA OF BLACK TAN SETTERS, SPKP 421, 28.08.2014

O: ZIR Z HOLUBICKÉ STRÁNĚ M: BESSY-CAIRA Z DVORKU ČAMOURKU

CH: ČERNOKOVÁ AGÁTA MAJ: HAMAROVÁ BARBARA

EXC. 3

136 AURA OF LOUISE DARK HOUSE OF GORDONS, SPKP 430, 23.01.2015

O: DARK DEVIL ÁRES ŠAMARKAN M: ZARA OTIS Z HOLUBICKÉ STRÁNĚ

CH: BENKOVSKÁ NAĎA MAJ: PACEK JÁN

EXC. 2, Res.CAC

137 BERENICA BLACKMOOR'S SHADOW, SPKP 414, 12.07.2014

O: ARWOOD BLACKMOOR'S SHADOW M: ARYA BLACKMOOR'S SHADOW

CH: PJATEKOVÍ KRISTÍNA A SLAVOMÍR MAJ: MIČEK KAMIL

EXC. 1, CAC, KV 2018

 

 

IRISH RED AND WHITE SETTER - ÍRSKY SETER ČERVENO-BIELY

Rozhodca/Judge  DUŠAN PAJKIĆ (SERBIA)   - Kruh/Ring 2

                     

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

140 LANAMORE ALPHA EDITION ANGELO, SPKP 14, 18.11.2016

O: VISTADOR BOHEMIAN M: BELLANICE ARTEGERD

CH: KRUČAYOVÁ IVETA MAJ: KRUČAYOVÁ IVETA

EXC. 1, CAC, BOB, KV 2018

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

141 LANAMORE ALPHA EDITION ABASHA, SPKP 20, 18.11.2016

O: VISITADOR BOHEMIAN M: BELLANICE ARTEGERD

CH: KRUČAYOVÁ IVETA MAJ: STRAKOŠ RASTISLAV

EXC. 1, CAC, BOS, KV 2018

 

 

                     

IRISH RED SETTER - ÍRSKY SETER ČERVENÝ

Rozhodca/Judge  IVANA LETIĆ PAJKIĆ (SERBIA)   - Kruh/Ring 1

                     

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

142 SILVER STAR BONUNI, PKR.M 7486, 07.02.2018

O: GARDEN STAR'S RED BULL M: KINGDOM OF LOVE ALL IRISH GOLD

CH: ROGÓŻ AGNIESZKA MAJ: ROGÓŻ AGNIESZKA

V.P. 1

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

143 ALAN Z LUKOVEČSKÉHO REMÍZU, CLP/IS/16428, 28.05.2017

O: ARAMIS APOLLY MORAVIA M: CLOTILDE Z BŘEVNOVSKÉHO VRCHU

CH: VÁCLAVÍK JAN MAJ: KASPŘÍK JAN

EXC. 1, CAJC, KVml 2018

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

144 UDO GORO JOKRAN, CLP/IS/16326, 11.11.2016

O: PAD ZE SRBECKÝCH LUHŮ M: CARMEN CRISTINE MAHAGONY PAW

CH: KRATOCHVÍL JOSEF MAJ: BENKOVSKÝ STANISLAV

ABS.

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

145 GARDEN STAR´S IRISH BASTIEN, MET.SZK.IS8380/15, 22.07.2015

O: IRISHTOWN ECLIPSE OF THE MOON M: GARDEN STAR´S IRISH SALSA

CH: TÓTH LÁSZLÓ MAJ: ŠKREKO ANTON + ŠKREKOVÁ FODOROVÁ LÍVIA

EXC. 3

146 GLIMMER NOBLESSE BE TAKEN SERIOUSLY, SPKP 1902, 27.04.2016

O: GARDEN STAR´S RED BULL M: COPPER´S MAGIC GLIMMER

CH: GLONEKOVÁ BRONISLAVA MAJ: GLONEKOVÁ BRONISLAVA

EXC. 2, Res.CAC

147 QASH JAY SLOVAK BASE, SPKP 1843, 02.08.2013

O: COPPER´S SCONES´N´JAM M: KANKÁN JAY SLOVAK BASE

CH: SOJKOVÁ DAGMAR MAJ: GORELČÍKOVÁ JAROSLAVA

EXC. 4

148 TYSON JAY SLOVAK BASE, SPKP 1889, 10.02.2016

O: DE FACTO SAGARI REDWEED M: LARA JAY SLOVAK BASE

CH: SOJKOVÁ DAGMAR MAJ: GORELČÍKOVÁ JAROSLAVA

EXC. 1, CAC

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

149 WALTER REDWEED, CLP/IS/15774, 20.09.2012

O: GARDEN STAR'S ROYAL LEGEND M: MONTEFIGUEIRAS ISABEL

CH: BRAUNER ROBERT MAJ: BRAUNER ROBERT

EXC. 1, CAC, BOB, KV 2018

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

150 ARAMIS APOLLY MORAVIA, CLP/IS/15762, 09.09.2012

O: NEIVEN AMOR´S ARROW M: MIRA Z BOLEŠINSKÉ HŮRKY

CH: POLÝNKOVÁ ADRIANA MAJ: KASPŘÍK JAN

EXC. 3

151 EARNEST ENTHUSIAST EVERDENE, CLP/IS/15806, 02.01.2013

O: SALFORD WIZARD Z ARISLANDU M: NEIVEN AROUSE ADMIRATION

CH: HULÍKOVÁ KATEŘINA MAJ: VIKTOŘÍKOVÁ JARMILA

EXC. 1, CAC

152 ROGER FEDERER JAY SLOVAK BASE, SPKP 1869, 18.08.2014

O: INDIAN BOY JAY SLOVAK BASE M: CHARDONNAY JAY SLOVAK BASE

CH: SOJKOVÁ DAGMAR MAJ: ŠKREKO ANTON + ŠKREKOVÁ FODOROVÁ LÍVIA

EXC. 2, Res.CAC

PSY/MALE - TRIEDA ČESTNÁ/HONOUR CLASS

153 TOMMY HILFIGER GLORYRED, PKR.VII-13438, 05.11.2011

O: PENDORIC HELL REZER M: CHEERS GLORYRED

CH: YAMIN BERONICA MAJ: CICHOŃ HANNA

EXC. 1

PSY/MALE - TRIEDA VETERÁNOV/VETERAN CLASS

154 BERNARD LORD EVERDENE, CLP/15332/12, 27.08.2009

O: INDIAN BOY JAY SLOVAK BASE M: VANESA Z LUHOVÉ SEČE

CH: HULÍKOVÁ KATEŘINA MAJ: VIKTOŘÍKOVÁ JARMILA

EXC. 2

155 GARDEN STAR´S RED BULL, ÖHZB IS. 3576, 19.09.2009

O: SUMARIC SHADOW OF MR. JINGLES M: GARDEN STAR´S LIGHT YOGHURT

CH: TÓTH LÁSZLÓ MAJ: GLONEKOVÁ BRONISLAVA + BREINHÖLDER MICHAELA

EXC. 1, KVvet 2018

156 NUMBER ONE JAY SLOVAK BASE, SPKP 1768, 13.05.2010

O: EDY SPOD ZOBORA M: KANKAN JAY SLOVAK BASE

CH: SOJKOVÁ DAGMAR MAJ: DUBOVSKÁ BARBORA

EXC. 3

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST/MINOR PUPPY CLASS

157 SHINING STAR BONUNI, PKR.M 7487, 07.02.2018

O: GARDEN STAR'S RED BULL M: KINGDOM OF LOVE ALL IRISH GOLD

CH: ROGÓŻ AGNESZKA MAJ: ROGÓŻ AGNIESZKA

V.P. 1

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS

158 HERMI Z LUHOVÉ SEČE, CLP/IS/16466, 13.09.2017

O: CLIFFORD Z BŘEVNOVSKÉHO VRCHU M: HERA ČERVENÝ VÍTR

CH: CAHLÍK ARNOŠT MAJ: BENKOVSKÝ STANISLAV

ABS.

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

159 DORRIE ZO ZLATEJ DOLINY, SPKP 1915, 16.04.2017

O: INDIAN BOY JAY SLOVAK BASE M: WELIKA REDWEED

CH: ŠLACHTOVÁ DAGMAR MAJ: ŠLACHTOVÁ DAGMAR

EXC. 4

160 DROGHEDA WILD SHAMROCK, SPKP 1926, 18.05.2017

O: CLIFFORD Z BŘEVNOSKÉHO VRCHU M: BELINE WILD SHAMROCK

CH: CEROVSKÁ BEÁTA MAJ: JURKÁČEK MARTIN

EXC. 2

161 UK DARLING JAY SLOVAK BASE, SPKP 1930, 03.08.2017

O: AT THE TOP OF THE WORLD IRISH DEVILS M: LARA JAY SLOVAK BASE

CH: SOJKOVÁ DAGMAR MAJ: BELÁKOVÁ MICHAELA

V.G.

162 UK VICTORY JAY SLOVAK BASE, SPKP 1929, 03.08.2017

O: AT THE TOP OF THE WORLD IRISH DEVILS M: ICH LARA JAY SLOVAK BASE

CH: SOJKOVÁ DAGMAR MAJ: SOJKOVÁ DAGMAR

EXC. 1, CAJC, Junior BOB, KVml 2018

163 YUCCA MADRA RUA, PKR.VII-16571, 27.04.2017

O: GARDEN STAR'S IRISH WRIGLEY M: GEAM OF SKY MISS OF THE BEAUTY

CH: KORENKIEWICZ IZABELA MAJ: ROGÓŻ AGNIESZKA

EXC. 3

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

164 OAKDENE PUZZLES'N CRISP, PKR.VII-16675, 08.08.2016

O: PARIS MATCH THENDERA M: OAKDENE KILBY

CH: LAUVERS ALEKSANDRA WILLEM MAJ: CICHOŃ HANNA

EXC. 1, CAC

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

165 GLIMMER NOBLESSE BUTTERFLIES BELLY, SPKP 1903, 27.04.2016

O: GARDEN STAR’S RED BULL M: COPPER´S MAGIC GLIMMER

CH: GLONEKOVÁ BRONISLAVA MAJ: MIKULÁŠOVÁ SIMONA

EXC. 2, Res.CAC

166 TARA JAY SLOVAK BASE, SPKP 1894, 10.02.2016

O: DE FACTO SAGARI REDWEED M: LARA JAY SLOVAK BASE

CH: SOJKOVÁ DAGMAR MAJ: MORÁROVÁ DANICA

EXC. 3

167 ZEPHYRE MAYA REDWEED, CLP/IS/16174, 03.05.2015

O: STAMBOEK REDWEED M: MONTEFIGUEIRAS ISABEL

CH: BRAUNER ROBERT MAJ: BRAUNER ROBERT

EXC. 1, CAC, KV 2018

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

168 AIMEE WILD SHAMROCK, SPKP 1840, 24.06.2013

O: GARDEN STAR'S ROYAL LEGEND M: LADY JAY SLOVAK BASE

CH: CEROVSKÁ BEÁTA+LADISLAV MAJ: DRGOŇOVÁ DOMINIKA

EXC. 1, CAC

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

169 BY SHEILA HAPPY TRIX, CLP/IS/16121, 21.01.2015

O: FLASHLIGHT POWERED BY BREINI M: ALISON HAPPY TRIX

CH: NOVÁKOVÁ DANA MAJ: PRUŽINOVÁ LUCIE

EXC. 3

170 GLIMMER NOBLESSE ALWAYS THE PRINCESS, SPKP 1855, 30.03.2014

O: GARDEN STAR´S RED BULL M: COPPER´S MAGIC GLIMMER

CH: GLONEKOVÁ BRONISLAVA  MAJ: GLONEKOVÁ BRONISLAVA

EXC. 4

171 MYLA V.D. WESTER-HUY, CLP/IS/16295, 15.03.2016

O: SCH CLONAGEERA KINROSS LOVE BAROLO M: WINDY FAIRY REDWEED

CH: DUIJNKERKE WILHELMINA MAJ: BRAUNER ROBERT

EXC. 2, Res.CAC

172 SAPHIRE JAY SLOVAK BASE, SPKP 1878, 23.09.2014

O: DE FACTO SAGARI REDWEED M: ICH LARA JAY SLOVAL BASE

CH: SOJKOVÁ DAGMAR MAJ: SOJKOVÁ DAGMAR

EXC. 1, CAC

SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV/VETERAN CLASS

173 LARA JAY SLOVAK BASE, SPKP 1730, 20.05.2008

O: GARDEN STARS IRISH-VAGABOND M: CINDERELLA JAY SLOVAK BASE

CH: SOJKOVÁ DAGMAR MAJ: SOJKOVÁ DAGMAR
EXC. 1, BOS, KVvet 2018