Výsledky:
12.06.2021 - TRNAVA, KLUBOVÁ VÝSTAVA POINTROV A SETROV, KV, CAC

 

skupina/group FCI - 7

ENGLISH POINTER - ANGLICKÝ POINTER

Rozhodca/Judge  JÚLIA PATAKI (HU)   -    Kruh/Ring 1

                     

PSY/MALE - TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS

1                 IKAR BIELY KOSTOL, SPKP 1201, 26.11.2020

                    O: ONLY CHOCO-LITO SCANDIACA M: KARRAMBA Z KARCZEWSKIEJ ZAGRODY

                    CH: ADÁMEK MARTIN MAJ: FÁBRY LUKÁŠ

                    V.P. 1

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

2                 BLACKY Z JEDLOVÉ ZAHRÁDKY, CLP/POI/11715, 04.06.2020

                    O: ASLAN Z BÍTÝŠSKÝCH BAŽIN M: CORA Z BOROVINKY

                    CH: BRZYBOHATÁ ZDEŇKA MAJ: ŠPILÁROVÁ IVANA

                    EXC. 2

3                 DARWIN DEL WINEPOINT, MET.POI.294/20, 10.07.2020

                    O: DIABOLIK DEL SARGIAGAE M: AMADEA DEL WINEPOINT

                    CH: PÁL JÓZSEF MAJ: JÁVORKA KITTY

                    EXC. 3

4                 DRAK RICHARD SLOVAKIA, SPKP 1180, 11.03.2020

                    O: JAMAL GIGI SCANDIACA M: BELA RICHARD SLOVAKIA

                    CH: NAGY RICHARD MAJ: NAGY RICHARD

                    EXC. 1, CAJC, KV ml. 2021

5                 SCOTT SCANDIACA, CLP/POI/11800, 07.03.2020

                    O: ARISTANI'S KHEETAN M: MINI SWEET NALA SCANDIACA

                    CH: ZATTOVICZ ROMAN MAJ: HEROUTOVÁ MICHAELA

                    V.G. 4

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

6                 BENY NATYAVE GROVE, CLP/POI/11656, 12.08.2019

                    O: WHIPSPAN GOLDEN LEGACY M: AGATA FROM WINEPOINT NATYAVE GROVE

                    CH: JANČKOVÁ LENKA MAJ: HUBKA JURAJ

                    ABS.

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

7                 MACK, SPKP 1170, 16.05.2019

                    O: S-BELI M: DIJANA

                    CH: KOLARIČ MILADIN MAJ: ŠILÁK MARTIN

                    EXC. 3

8                 REBELL SCANDIACA, SPKP 1162, 28.02.2019

                    O: ARISTANI´S KHEETAN M: LITTLE CHOCO-ELLIE SCANDICA

                    CH: ZATTOVICZ ROMAN MAJ: KNAPP ĽUBOŠ

                    EXC. 1, CAC, BOB, KV 2021

9                 RODEO SCANDIACA, SPKP 1163, 28.02.2019

                    O: ARISTANI´S KHEETAN M: LITTLE CHOCO-ELLIE SCANDIACA

                    CH: ZATTOVICZ ROMAN MAJ: LICHÝ MIROSLAV

                    EXC. 2, Res.CAC

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

10             BRIAN TRIALSPORT, CLP/POI/11503, 06.06.2018

                    O: ANOOK ZE ŠTÍPEK M: ARTEMIS TRIALSPORT

                    CH: SOUČEK MIROSLAV MAJ: ELIAŠ ŠTEFAN

                    EXC. 1, CAC

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

11             ELYEN Z MEŠINSKÉ HÁJOVNY, ČLP/POI/11295, 05.05.2016

                    O: MESSY Z MEŠINSKÉ HÁJOVNY M: SABINA Z MEŠINSKÉ HÁJOVNY

                    CH: DRÁBEK JIŘÍ MAJ: HEROUTOVÁ MICHAELA

                    EXC. 1, CAC

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS

12             BRITTA Z GAŠPARÍKOVHO DVORA, SPKP 1197, 24.09.2020

                    O: KRÁL Z DOLNIC M: NELA SOMOLA

                    CH: GAŠPARÍK TOMÁŠ MAJ: JANSKÝ MICHAL

                    V.P. 1

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

13             CARAMELA ZE ZAJEČÍCH POLÍ, CLP/POI/11763, 19.08.2020

                    O: SÁREGRESI INFINITE LOVE IN THE MIST M: AUDREY Z MEŠINSKÉ HÁJOVNY

                    CH: ZAJÍCOVÁ ZLATA MAJ: ZAJÍCOVÁ ZLATA

                    EXC. 2

14             CLEOPATRA ZE ZAJEČÍCH POLÍ, CLP/POI/11764, 19.08.2020

                    O: SÁREGRESI INFINITE LOVE IN THE MIST M: AUDREY Z MEŠINSKÉ HÁJOVNY

                    CH: ZAJÍCOVÁ ZLATA MAJ: ZAJÍCOVÁ ZLATA

                    EXC. 1, CAJC, Junior BOB, BOS, KV ml 2021

15             SARAH SCANDIACA, SPKP 1186, 07.03.2020

                    O: ARISTANI´S KHEETAN M: MINI SWEET NALA SCANDIACA

                    CH: ZATTOVICZ ROMAN MAJ: MICHAL TOMÁŠ

                    G.

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

16             BRUNA NATYAVE GROVE, CLP/POI/11660, 12.08.2019

                    O: WHIPSPAN GOLDEN LEGACY M: AGATA FROM WINEPOINT NATYAVE GROVE

                    CH: JANEČKOVÁ LENKA MAJ: MIŠKOVIČ MIROSLAV

                    EXC. 1, CAC

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

17             ANGIE BESKYDY POINTER VILLAGE, SPKP 1172, 11.06.2019

                    O: AMPIO DEL WINEPOINT M: POLI OD NEZDICKÉHO POTOKA

                    CH: BLIŽŇAK ROMAN MAJ: KADLIC LUKÁŠ

                    V.G. 2

18             CELA RICHARD SLOVAKIA, SPKP 1106, 18.05.2016

                    O: ORKAN SOMOLA M: BELA RICHARD SLOVAKIA

                    CH: NAGY RICHARD MAJ: MICHAL TOMÁŠ

                    V.G. 3

19             KIRA, SPKP 1171, 12.05.2019

                    O: ARI M: BELA

                    CH: MIRKOVIĆ GORAN MAJ: SÁRKÁNY ZOLTÁN

                    ABS.

20             ROMMY SCANDIACA, SPKP 1164, 28.02.2019

                    O: ARISTANI´S KHEETAN M: LITTLE CHOCO-ELLIE SCANDIACA

                    CH: ZATTOVICZ ROMAN MAJ: GUŠTAFIK  JURAJ

                    EXC. 1, CAC, KV 2021

                     

ENGLISH SETTER - ANGLICKÝ SETER

Rozhodca/Judge  JÚLIA PATAKI (HU)   -    Kruh/Ring 1

                     

PSY/MALE - TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS

21             IZZY Z PÁNTIKOV, SPKP 726, 11.12.2020

                    O: RAF Z LODÍNSKÝCH LUHÚ M: GINA Z PÁNTIKOV

                    CH: GARAJOVÁ MARCELA MAJ: CETLIOVÁ DANIELA

                    PROM.

22             WILSON MORRISON, CLP/AS/6491, 21.09.2020

                    O: LEGO AMAZES ME SIMARRILON M: PRINCES ELIZABETH MORRISON

                    CH: FABOVÁ SOŇA MAJ: PALUSOVA HELGA + PALUŠ DAVID

                    V.P. 1

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

23             DAKY ZO SPLAVU Z HOSTE, SPKP 723, 22.05.2020

                    O: LAKI M: SÁRRÉTI DIAMOND FLOWER

                    CH: MEZEI  FRANTIŠEK MAJ: JANSKÝ MICHAL

                    G.

24             FEVINN ASH DAVARONI, SPKP 731, 17.07.2020

                    O: MERLIN OD ALPSKÉ PROTĚŽE M: ESCA BRILLARE DAVARONI

                    CH: STUDÝNKOVÁ LUCIE MAJ: GOLIANOVÁ MARTINA

                    EXC. 1, CAJC, Junior BOB, KV ml 2021

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

25             AERON ZO SPLAVU Z HOSTE, SPKP 701, 15.10.2018

                    O: KHYANNES BUCKSHOT M: SÁRRÉTI DIAMOND FLOWER

                    CH: MEZEI FRANTIŠEK MAJ: MEZEI FRANTIŠEK

                    EXC. 2, Res.CAC

26             DORIAN GRAY AVALONSGLORY VOM BUCHENFORST, JR 708428 ES, 01.06.2019

                    O: BLUE BALTIC´S ICEARTISTVICTOR M: LORAYNE OD BRESTOVAČKE ELI

                    CH: RADIĆ MILOŠ MAJ: KUMMEL KONRAD

                    EXC. 3

27             LUCKSHERAY PURE SOUL, RKF 5528040, 18.04.2019

                    O: SET´R RIDGE´S NATIONAL RECKONING M: FAIRRAY NIGHTMARE

                    CH: CHERNYSHEVA TATIANA MAJ: DAŇKOVÁ HELENA

                    EXC. 4

28             NATHAN MORRISON, CLP/AS/6182, 21.06.2015

                    O: EASTER MORRISON M: KETY Z PODŘIPSKÉ BŘÍZY

                    CH: FABOVÁ SOŇA MAJ: HELDOVÁ LUCIA + ŠTEFKOVÁ STELLA

                    EXC. 1, CAC, BOS, KV 2021

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

29             PRINCE PHILLIP FROM MORRISON, CLP/AS/6258, 28.08.2016

                    O: LORIEN JULY SUNBURST M: SOPHIA LOREN MAGENTA-IN-BLUE

                    CH: FABOVÁ SOŇA MAJ: HELDOVÁ LUCIA

                    EXC. 1, CAC

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS

30             IZABELA Z PÁNTIKOV, SPKP 729, 11.12.2020

                    O: RAF Z PODÍNSKÝCH LUHU M: GINA Z PÁNTIKOV

                    CH: GARAJOVÁ MARCELA MAJ: GARAJOVÁ MARCELA

                    V.P. 1

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

31             EXPENSIVE STONE ACHÁT, MET.AS.6526/19, 06.07.2019

                    O: FAIRRAY GIVE ME FIVE M: FAIRRAY KEEP ON DANCING

                    CH: PÁLOCSKA HENRIETT MAJ: MELICHER JÁN

                    EXC. 1, CAC

32             LANAMORE FAITH FLAME FALLON, SPKP 718, 14.08.2019

                    O: DARK REFLECTION SHADOW DOG M: ODETA OD ALPSKÉ PROTĚŽE

                    CH: KRUČAYOVÁ IVETA MAJ: ROBOTA MICHAL + ŠKRIPKOVÁ ALENA

                    EXC. 2, Res.CAC

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

33             DUSTY DIAMOND VOM BUCHENFORST, JR 708429 ES, 01.06.2019

                    O: WW 09 BLUE BALTIC´S ICEARTIST VICTOR M: LORAINE OD BRESTOVAČKE ELI

                    CH: RADIĆ MILOŠ MAJ: PREISSL ELISABETH + KUCHTA JAN

                    EXC. 1, CAC, BOB, KV 2021

34             SHEILLA MORRISON, CLP/AS/6391, 08.09.2018

                    O: LEGO AMAZES ME SIMARILION M: SOPHIA LOREN MAGENTA IN BLUE

                    CH: FABOVÁ SOŇA MAJ: FABOVÁ SOŇA

                    EXC. 3

35             WHITE QUINTESSENCE LOFTY, PKR.VII-15370, 21.08.2015

                    O: JOYFUL JOKER UN´IRIS M: MELDOR-SETT DEEP EMOTION LOFTY

                    CH: WÓJCIK-MAKSYMIEC EWA MAJ: WÓJCIK-MAKSYMIEC EWA

                    EXC. 2, Res.CAC

SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV/VETERAN CLASS

36             GINA Z PÁNTIKOV, SPKP 671, 07.04.2013

                    O: KUZMIČ ZE SRNÍNA M: ERDA Z PÁNTIKOV

                    CH: GARAJOVÁ MARCELA MAJ: GARAJOVÁ MARCELA

                    ABS.

                     

GORDON SETTER

Rozhodca/Judge  JÚLIA PATAKI (HU)   -    Kruh/Ring 1

                     

PSY/MALE - TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS

37             DEXTROUS GUY DARK HOUSE OF GORDONS, SPKP 474, 06.10.2020

                    O: EMIL Z WENYTRY M: AMELLIE DARK HOUSE OF GORDONS

                    CH: BENKOVSKÁ NAĎA MAJ: HERÁKOVÁ KRISTÍNA

                    V.P. 3

38             DIAMOND DUST DARK HOUSE OF GORDONS, SPKP 475, 06.10.2020

                    O: EMIL Z WENYTRY M: AMELLIE DARK HOUSE OF GORDONS

                    CH: BENKOVSKÁ NAĎA MAJ: BEHANOVÁ RENÁTA

                    V.P. 2

39             DYNAMIC DUDE DARK HOUSE OF GORDONS, SPKP 473, 06.10.2020

                    O: EMIL Z WENYTRY M: AMELLIE DARK HOUSE OF GORDONS

                    CH: BENKOVSKÁ NAĎA MAJ: FRIŠTACKÁ PETRA

                    V.P. 1

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

40             BRESTWOOD'S BATMAN IS BACK, SPKP 470, 17.05.2020

                    O: AMSCOT CHEYENNE POACHER M: BERENICA BLACKMOOR'S SHADOW

                    CH: MIČEKOVÁ ALŽBETA MAJ: MIČEKOVÁ ALŽBETA

                    EXC. 1, CAJC, Junior BOB, KV ml 2021

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

41             ATOS OD DŘEVEŠSKÉHO POTOKA, SPKP 456, 17.06.2018

                    O: CANALL LOVEC Z GORDONU M: DAYA Z DVOURKU ČAMOURKU

                    CH: BŘÍZA LADISLAV MAJ: JANSKÝ MATÚŠ

                    V.G. 4

42             BRESTWOOD´S ARTHUR THE LEGEND, SPKP 443, 14.07.2018

                    O: TARANSAY ALEXANDER M: BERENICA BLACKMOOR´S SHADOW

                    CH: MIČEKOVÁ ALŽBETA MAJ: KUŠÍK PETER

                    EXC. 3

43             CORAL REEF DARK HOUSE OF GORDONS, SPKP 459, 02.06.2019

                    O: BLACK SCOTTISH GIN SHADOW DOG M: AMELLIE DARK HOUSE OF GORDONS

                    CH: BENKOVSKÁ NAĎA MAJ: BENKOVSKÁ NAĎA + VYKOUKALOVÁ DIANA

                    EXC. 2, Res.CAC

44             FAUSTO Z HOLUBICKÉ STRÁNĚ, CLP/GS/6950, 27.11.2019

                    O: SHERWIN´S HANDSOME GUY M: CAREN Z HOLUBICKÉ STRÁNĚ

                    CH: VYBÍRALOVÁ KAROLÍNA MAJ: LABUDA JOZEF

                    V.G.

45             TOMORROW'S ADVENTURE BLACK LOFTY, PKR.VII-17506, 12.04.2018

                    O: JASPER BLACK IVY M: MAMMA MIA BLACK LOFTY

                    CH: WÓJCIK-MAKSYMIEC EWA WÓJCIK-MAKSYMIEC MAJ: PIETRYKA MONIKA

                    EXC. 1, CAC, BOS, KV 2021

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

46             CHARLIE CHAPLIN ÁRES ŠAMARKAN, CLP/GS/6716, 28.09.2016

                    O: SUNSETTER´S SING ´O´ THE TIMES M: CELTIC CARPEDIEM SAMARKAN KOCHANEJ EMILKI

                    CH: ŠČUDLOVÁ MARTA MAJ: RADIČ KLÁRA

                    EXC. 2, Res.CAC

47             COLOMBO SCOTT PEARL MORAVIA, SPKP 457, 01.04.2019

                    O: CELTIC FROST KOCHANEJ EMILKI M: BEITRITT PEARL MORAVIA

                    CH: VAJDÍKOVÁ JANA MAJ: KOTMAN MICHAL

                    EXC. 1, CAC

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS

48             DIABOLIC SINNER DARK HOUSE OF GORDONS, SPKP 479, 06.10.2020

                    O: EMIL Z WENYTRY M: AMELLIE DARK HOUSE OF GORDONS

                    CH: BENKOVSKÁ NAĎA MAJ: STRANIANEKOVÁ VLADIMÍRA

                    V.P. 1

49             DRAGON NINNY SOUL DARK HOUSE OF GORDONS, SPKP 476, 06.10.2020

                    O: EMIL Z WENYTRY M: AMELLIE DARK HOUSE OF GORDONS

                    CH: BENKOVSKÁ NAĎA MAJ: ZÁCHENSKÁ DANICA

                    V.P. 2

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

50             BRESTWOOD'S BLUE DA BA DEE, SPKP 471, 17.05.2020

                    O: AMSCOT CHEYENNE POACHER M: BERENICA BLACKMOOR'S SHADOW

                    CH: MIČEKOVÁ ALŽBETA MAJ: MIČEKOVÁ ALŽBETA

                    EXC. 1, CAJC, KV ml 2021

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

51             CENTURY CHILD DARK HOUSE OF GORDONS, SPKP 464, 02.06.2019

                    O: BLACK SCOTTISH GIN SHADOW DOG M: AMELLIE DARK HOUSE OF GORDONS

                    CH: BENKOVSKÁ NAĎA MAJ: BENKOVSKÁ NAĎA

                    EXC.

52             SHERWIN´S OILILY, SPKP 468, 10.03.2019

                    O: SHERWIN´S HIGHLIGHT M: SHERWIN´S FELLINI

                    CH: SCHNEIDER MARCUS MAJ: RADIČ KLÁRA

                    EXC. 1

53             UNIQUE BLACK LOFTY, PKR.VII-18075, 07.04.2019

                    O: YUDO HILL OF FAME TO FARRAY M: MY SHINING STAR BLACK LOFTY

                    CH: WÓJCIK-MAKSYMIEC EWA MAJ: WÓJCIK-MAKSYMIEC EWA

                    ABS.

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

54             OPALE DES QUASARS, SPKP 455, 02.12.2018

                    O: GEDDUP DU VAL DE CHAUFFOUR M: ICE TEA DES QUASARS

                    CH: GUILBERT YVES MAJ: BARAK ANIKÓ

                    EXC. 1, CAC

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

55             GABBANA BLACK IVY, SPKP 442, 25.02.2018

                    O: LUDSTAR GRISSOM M: LULLABY BLACK IVY

                    CH: WITKOWSKA AGATA MAJ: BARAK ANIKÓ

                    EXC. 1, CAC, BOB, KV 2021

                     

IRISH RED AND WHITE SETTER - ÍRSKY SETER ČERVENO-BIELY

Rozhodca/Judge  JÚLIA PATAKI (HU)   -    Kruh/Ring 1

                     

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

56             ARCHIE MARILO CHESTNUT, CLP/RWS/370, 01.05.2020

                    O: ARON Z DRVÁLOVSKÉHO REVÍRU M: ELLEN VALIANT HUNTER

                    CH: JANSA MARTIN  MAJ: ERDELYIOVÁ ZUZANA

                    EXC. 1, CAJC, BOS, KV ml 2021

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

57             RHIANNON DE LA COUR SAINT FLORENT, SPKP 50, 22.02.2020

                    O: LARGO DU VAL DES MORDORÉES M: MITSOUKO DE LA COUR SAINT FLORENT

                    CH: FORSTER CATHY MAJ: JEDLIČKOVÁ PETRA

                    EXC. 1, CAJC, Junior BOB, KV ml 2021

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

58             LANAMORE GREAT GRACE GORDANA, SPKP 49, 16.12.2019

                    O: ARON Z DRVÁLOVSKÉHO REVÍRU M: BELLANICE ARTEGERD

                    CH: KRUČAYOVÁ IVETA MAJ: KRUČAYOVÁ IVETA

                    EXC. 1, CAC, BOB, KV 2021

                     

IRISH RED SETTER - ÍRSKY SETER ČERVENÝ

Rozhodca/Judge  JÚLIA PATAKI (HU)   -    Kruh/Ring 1

                     

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

59             EMINEM LOFTY, PKR.VII-18686, 30.01.2020

                    O: GLIMMER NOBLESSE CLOUD DANCER M: DOLCEVITA FOR LOFTY ENTUZIASTAS

                    CH: WÓJCIK-MAKSYMIEC EWA MAJ: WÓJCIK-MAKSYMIEC EWA

                    EXC. 1, CAJC, Junior BOB, BOS, KV ml 2021

60             XAVIER JAY SLOVAK BASE, SPKP 2002, 09.05.2020

                    O: ANAKIN SKYWALKER FROM CRAWFORD LAND M: UK VICTORY JAY SLOVAK BASE

                    CH: SOJKOVÁ DAGMAR MAJ: MACHOVÁ TERÉZIA

                    ABS.

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

61             ERY WILD SHAMROCK, SPKP 1977, 23.05.2019

                    O: CLIFFORD Z BŘEVNOVSKÉHO VRCHU M: ABBEY WILD SHAMROCK

                    CH: CEROVSKÁ BEÁTA + LADISLAV MAJ: LENGÁL SIMONA

                    EXC. 2, Res.CAC

62             GLIMMER NOBLESSE CLOUD DANCER, PKR.VII-18346, 27.05.2018

                    O: COPPER´S RIDDARSPORRE M: COPPER´S MAGIC GLIMMER

                    CH: GLONEKOVÁ BRONISLAVA MAJ: GLONEKOVÁ BRONISLAVA + WÓJCIK MAKSYMIEC EWA

                    EXC. 1, CAC, KV 2021

63             QASH JAY SLOVAK BASE, SPKP 1843, 02.08.2013

                    O: COPPER´S SCONES´N´JAM M: KANKÁN JAY SLOVAK BASE

                    CH: SOJKOVÁ DAGMAR MAJ: GORELČÍKOVÁ JAROSLAVA

                    EXC. 3

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

64             ALAN Z LUKOVEČSKÉHO REMÍZU, CLP/IS/16428, 28.05.2017

                    O: ARAMIS APOLLY MORAVIA M: CLOTILDE Z BŘEVNOVSKÉHO VRCHU

                    CH: VÁCLAVÍK JAN MAJ: KASPŘÍK JAN

                    EXC. 3

65             TREASURE ISLAND FROM CRAWFORD LAND, MET.IS.8584/18, 18.03.2018

                    O: PRIVILEGE FROM CRAWFORD LAND M: MON CHERIE FROM CRAWFORD LAND

                    CH: STÁJER ÉVA MAJ: BOGLÁRKA TAMÁS

                    EXC. 1, CAC

66             TYSON JAY SLOVAK BASE, SPKP 1889, 10.02.2016

                    O: DE FACTO SAGARI REDWEED M: LARA JAY SLOVAK BASE

                    CH: SOJKOVÁ DAGMAR MAJ: GORELČÍKOVÁ JAROSLAVA

                    ABS.

67             YAHOO LOFTY, PKR.VII-16917, 24.07.2017

                    O: RIVERWOOD KAAMELOTT M: LADY GODIVA LOFTY

                    CH: WÓJCIK-MAKSYMIEC EWA MAJ: WÓJCIK-MAKSYMIEC EWA

                    EXC. 2, Res.CAC

PSY/MALE - TRIEDA VETERÁNOV/VETERAN CLASS

68             ARAMIS APOLLY MORAVIA, CLP/IS/15762, 09.09.2012

                    O: NEIVEN AMOR´S ARROW M: MIRA Z BOLEŠINSKÉ HŮRKY

                    CH: POLÝNKOVÁ ADRIANA MAJ: KASPŘÍK JAN

                    EXC. 1, KV vet 2021

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS

69             IZIE IZABELL SCHERPY, SPKP 1996, 10.02.2020

                    O: APOLLO APOLLY MORAVIA M: ALBA LORDDOG

                    CH: ADAMČÍK ŠTEFAN MAJ: ADAMČÍK ŠTEFAN

                    EXC. 2

70             NYRA Z JIROUŠKOVA DVORA, CLP/IS/16843, 13.03.2020

                    O: AJAX OD HLUBOCKÉ SKÁLY M: GWENA Z JIROUŠKOVA DVORA

                    CH: JIROUŠEK JIŘÍ MAJ: JANIŠOVÁ LAURA

                    EXC. 3

71             XULIA JAY SLOVAK BASE, SPKP 2007, 09.05.2020

                    O: ANAKIN SKYWALKER FROM CRAWFORD LAND M: UK VICTORY JAY SLOVAK BASE

                    CH: SOJKOVÁ  DAGMAR MAJ: SOJKOVÁ DAGMAR

                    EXC. 1, CAJC, KV ml 2021

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS

72             BE MINE FROM REDWEED, CLP/IS/16794, 01.10.2019

                    O: RIVERWOOD PLEASED AS PUNCH M: MYLA V. D. WESTER-HUY

                    CH: BRAUNER ROBERT MAJ: KRSKOVÁ REBEKA

                    EXC. 1

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

73             ENNELL WILD SHAMROCK, SPKP 1981, 23.05.2019

                    O: CLIFFORD Z BŘEVNOVSKÉHO VRCHU M: ABBEY WILD SHAMROCK

                    CH: CEROVSKÁ BEÁTA+LADISLAV MAJ: KURILLOVÁ MARIETA

                    EXC.

74             FAIRHAVEN IVORY, MET.IS.8640/H/19, 26.01.2019

                    O: APPLEGROVE I AM THE DRAGON'S AID M: FAIRHAVEN TWILIGHT SAGA

                    CH: HOLM LOUISE MAJ: BOGLÁRKA TAMÁS

                    EXC. 2, Res.CAC

75             GLIMMER NOBLESSE CREATIVITY JEWEL, SPKP 1955, 27.05.2018

                    O: COPPER´S RIDDARSPORRE M: C.I.B. COPPER´S MAGIC GLIMMER

                    CH: GLONEKOVÁ BRONISLAVA MAJ: JEŽÍK MILOŠ

                    EXC. 3

76             GLIMMER NOBLESSE DARLING HURRY UP, PKR.VII-18111, 07.05.2019

                    O: DUBLINER WATERPROOF M: GLIMMER NOBLESSE ALWAYS THE PRINCESS

                    CH: WÓJCIK-MAKSYMIEC E. & GLONEKOVÁ B. MAJ: GLONEKOVÁ BRONISLAVA

                    EXC. 1, CAC, BOB, KV 2021

77             WAIKIKI JAY SLOVAK BASE, SPKP 1969, 16.04.2019

                    O: RIVERWOOD PLEASED AS PUNCH M: SAPHIRE JAY SLOVAK BASE

                    CH: SOJKOVÁ DAGMAR MAJ: SZORÁDOVÁ KLAUDIA

                    EXC.

78             WINNIE JAY SLOVAK BASE, SPKP 1973, 16.04.2019

                    O: RIVERWOOD PLEASED AS PUNCH M: SAPHIRE JAY SLOVAK BASE

                    CH: SOJKOVÁ DAGMAR MAJ: SOJKOVÁ DAGMAR

                    EXC. 4

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ/WORKING CLASS

79             ERKINA WILD SHAMROCK, SPKP 1980, 23.05.2019

                    O: CLIFFORD Z BŘEVNOVSKÉHO VRCHU M: ABBEY WILD SHAMROCK

                    CH: CEROVSKÍ BEATA A LADISLAV MAJ: CEROVSKÁ BEATA

                    EXC. 1, CAC

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS

80             UK VICTORY JAY SLOVAK BASE, SPKP 1929, 03.08.2017

                    O: AT THE TOP OF THE WORLD IRISH DEVILS M: ICH LARA JAY SLOVAK BASE

                    CH: SOJKOVÁ DAGMAR MAJ: SOJKOVÁ DAGMAR

                    EXC. 1, CAC

SUKY/FEMALE - TRIEDA ČESTNÁ/HONOUR CLASS

81             BELINE WILD SHAMROCK, SPKP 1854, 27.02.2014

                    O: GARDEN STAR´S ROYAL LEGEND M: LADY JAY SLOVAK BASE

                    CH: CEROVSKÁ BEATA & LADISLAV MAJ: CEROVSKÁ BEATA + CEROVSKÝ LADISLAV

                    EXC. 1