Chovatelská stanice od Alpské protěže zadá volné fenky z vrhu " Z "

Vice info na tel. 775 082 223

Chovateľská stanica "Zo splavu z Hoste" ponúka šteniatka Anglických setrov po pracovne aj výstavne vedených rodičoch: Grand CH Khyannes Buckshot & Sárréti Diamond Flower.

POSLEDNÁ VOLNÁ SUČKA plemena Gordon seter po vynikajúcom zahraničnom spojení.
Narodilo sa krásnych 10 šteniatok narodených 14.07.2018 -> 8 sučiek a 2 psov.

Brestwood's Avalon Mystery "Avinka"
po zrušenej rezervácii, je posledná voľná sučka z tohto vrhu. Má skvelú milujúcu, ale zároveň nezbednú povahu, vhodná aj k deťom a iným psom. Rodičia sú výstavne aj pracovne veľmi úspešné psy a má veľký predpoklad špičkovej pracovnej povahy aj exteriéru. Má za sebou kompletnú sadu očkovaní, odber možný ihneď!!!

Otec: C.I.E., C.I.B., INTCH, EJW - 15, vEW-16 Taransay Alexander - import Portugalsko,
DBK A/A, DLK 0/0, PRA rcd4 CLEAR, Plnochrupý, Nožnicový skus,
výstava: Medzinárodný šampión C.I.B. a C.I.E., Polský, Slovenský, Český, Rakúsky, Maďarský Šampión, Polský, Slovenský, Český Šampión Mladých, Setter Derby 2013 - 2. miesto, Setter Derby 2014 - 1. miesto, Crufts 2015 (Velká Británia) – 2. miesto, Crufts (Velká Británia) 2017 – 3. miesto, Svetová výstava 2017 Leipzig - 4. miesto, Český víťaz mladých 2013, Slovenský víťaz mladých 2013, Európsky víťaz mladých 2013, Vice Európsky víťaz 2014, Rakúsky víťaz 2014, Viacnásobný BOS, BOB, BOG, BOG-2, BOG-4, Junior BOG, Junior BIS, Junior BIS-3, BIS-3 working dogs, SPKS - BISS Junior'13, BISS'13
Poľovníctvo, práca: ZV (CZ) - 2x 1. cena (222b., nos 4), IFT Derby solo (SK) - VD 12b., IFT solo - 2x D 9b., NFT solo (CZ) - 3x VD 13b., IFT solo (PL) - C.P.C., IFT solo (PL) - III. degree diploma, NFT solo (PL) - 2x II. degree diploma, NFT solo (PL) - 3x I. degree diploma, 5x Víťaz Field Trialov, FCI Pracový Certifikát, titul C.A.C.T.

Matka: SKPS VŠVM'15, KV'17, KV'18 Berenica Blackmoors Shadow
DBK A/A, DLK 0/0, PRA rcd4 CLEAR, Plnochrupá, Nožnicový skus
Výstava: Výborná 1, CAJC, CAC, BOS, BOB JUNIOR, SKPS Špeciálny klubový víťaz mladých 2015, SKPS Klubový víťaz 2017, SKPS Klubový víťaz 2018
Poľovníctvo, práca: Field Trial (SK) - Derby solo - D (vo veku 1 rok), T.A.N. (poľovnícke skúšky) - obstála - najlepšia práca, najkrajší T.A.N., SKPS Pohár pre víťaza Derby anglických stavačov 2015
Využívaná v poľovníckej praxi

Alžbeta Mičeková, tel +421907071627, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , https://brestwoods.webnode.sk/

CHS od Dřevešského potoka nabízí pejsky gordonsetra ze spojení Conall Lovec z Gordonu (Samson z Podmaršovic x Bellis Lovec z Gordonu) - CAC, Klubový vítěz, ZV I.cena, PZ I.cena, ZVP I.cena, LZ I.cena, PRA-rcd4 clear a Daya z Dvorku Čamourku (Zoom z Holubické stráně - x Bora z Dvorku Čamoourku) - Výborná,ZV, PZ I.cena, PRA-rcd4: carrier. Pejsci jsou kompletně naočkovaní, tetovaní i čipovaní. Připraveni k odběru. Možnost výběru štěňátka z velkého počtu. Velké pracovní předpoklady. Cena 480 EURO. Možná domluva na dovozu, nebo přiblížení štěňátka do SK.

Tel: +420737183665

FCI Chovateľská stanica Brestwood's berie rezervácie na šteniatka. Obaja rodičia sú perfektné lovecké a Field Trialové psy. V rodokmeni sú skvelé psy zo Slovenska, Česka, Ruska, Austrálie a VEĽKEJ BRITÁNIE.

Chovatelská stanice Neverending Grace zadává poslední 2 štěňata gordonsetra ze zahraničního krytí. Štěňata narozena 28. 5. 2018, předpokládáný odběr po 20. 7. 2018.

.

Přijímám předběžné rezervace na štěňata anglických pointrů z vrhu A, která by se měla narodit na začátku června 2018, ze spojení zdravých, povahově, exteriérově i pracovně výjimečných rodičů s výborným rodokmenem,  oba aktivně využívání v myslivecké praxi.

Ponúkam na predaj posledné dve 3 mesačné plne socializované fenky gordonsetra s rodokmeňom s výstavne a pracovne úspešnými predkami, vhodné na chov, poľovníctvo, výstavy alebo do aktívnej rodiny a k malým deťom.
Sú začipované, kompletná šteňacia vakcinácia, 5x odčervené, vo výbornej fyzickej a psychickej kondícii.

www.darkhouseofgordons.webnode.sk

Chovatelská stanice MAGIC BLACK REBELS (Slovinsko) zadá štěňata gordonsetra s PP (nar. 11.11.2017).  Možná rezervace na fenky i psy. K odběru v polovině ledna 2018.

Nabízím ke krytí irského setra Aramis Apolly Moravia, Ch.ČR, Člp.-IS/15762, 9.9.2012, DKK 0/0, Grandšampion ČR, SR, Šampion ČMKU. NV