Kto má problém s prihlasovaním na stránku, ozvite sa mi prosím cez email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo cez FB správu.

Členovia klubu majú prístup do internej časti stránky, ktorá obsahuje neverejné klubové dokumenty. Pre získanie prístupu je nevyhnutné zaregistrovať sa na stránke, následne vám bude po preverení vašej identity povolený prístup.

Členské príspevky

Výročnou členskou schôdzou boli stanovené poplatky / platnosť od 11.3.2023/ :

Členský poplatok na rok pre člena SPZ /poľovník/ je 15€

Členský poplatok pre nečlena SPZ /nepoľovník/ je 17€

Zápisné do klubu v prípade nového člena, alebo opätovnej registrácie je 10€

Vážení členovia,
pripomíname úhradu členských poplatkov na rok 2023.
Uhradiť ich môžete na číslo účtu:

Štatút skúšok pre „Letný pohár Slovenského klubu pointrov a setrov

Článok I

Slovenský klub pointrov a setrov (SKPS) organizuje Letný pohár SKPS najmä na prezentáciu jedincov používaných v chove - chovných súk a psov, ale zároveň aj na prezentáciu mladých jedincov. Na týchto skúškach si chovatelia a potencionálni záujemcovia o plemená pointrova setrov môžu pozrieť prácu jednotlivých psov s dôrazom na jej štýl; či už psov používaných v plemenitbe, ale aj pracovné kvality ich odchovov.

Tieto skúšky sú organizované Slovenským klubom pointrov a setrov, ktorý je zodpovedný za ich priebeh. Táto skúška oprávňuje pre zaradenie do chovu.

Predseda:

Martin Adámek, Vinohrady 202/18, 919 27 Brestovany

Členstvo v klube

Prihlášku do Klubu a tlačivo súhlas s ochranou osobných údajov (GDPR) nájdete v sekcii "na stiahnutie"

Členom SKPS sa môže stať každý, bez ohľadu na to či vlastní anglického stavača.

Podmienky chovnosti sú pre všetky plemená anglických stavačov rovnaké.
Od 24.3.2013 sú platné nasledujúce podmienky:

CIEĽ:

Čl. 1.
Cieľom tejto  skúšky  je testovanie vrodených  loveckých vlôh mladých psov a nie stupeň výcviku. Táto skúška môže slúžiť pre zaradenie do chovu.

Členom SKPS sa môže stať každý, bez ohľadu na to či vlastní anglického stavača, a to vyplnením a zaslaním prihlášky za člena klubu (nájdete v sekcii Na stiahnutie) a zaplatením členského príspevku.

Členský poplatok na rok pre člena SPZ /poľovník/ je 15€
Členský poplatok pre nečlena SPZ /nepoľovník/ je 17€

Zápisné do klubu v prípade nového člena, alebo opätovnej registrácie je 10€

Člen klubu ako výhodu získa zľavy na akciách usporiadaných klubom a klubový spravodaj.