Slovenský klub pointrov a setrov v spolupráci s PZ - Budmerice usporiada dňa 14. - 15. 10. 2017 Národný jesenný  Field Trial  pre všetky stavače,
so zadávaním C.A.C.T . Popri FT budú v prípade záujmu prebiehať aj Klubové skúšky vlôh – T.A.N

PRE VEĽMI NÍZKY PORAST A NEPRIAZNIVÉ POČASIE, PREKLADÁ SA VÝCVIKOVÝ KURZ NA ZATIAĽ NEURČENÝ TERMÍN. BUDEME VÁS VČAS INFORMOVAŤ.

Dvojdňový výcvikový kurz ukončený v nedeľu skúškou T.A.N.

Len Vašou účasťou môžete rozhodnúť o činnosti klubu.

Upozorňujeme záujemcov o ubytovanie na naších blížiacich sa akciách, aby sa nahlásili čo najskôr na email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

12.-13.5. MFT Dojč - ubytovanie a spoločná večera - termín uzávierky 7.5.2018
PRIHLASOVANIE UKONČENÉ. PRE VEĽKÝ ZÁUJEM NIE JE UŽ MOŽNÉ PRIHLÁSENIE, ANI NA MIESTE!

Možnosť ubytovania po termíne uzávierky nevieme garantovať.

Prihlasovanie na: www.onlinedogshows.sk

SLOVENSKÝ POĽOVNÍCKY ZVÄZ

SLOVENSKÝ KLUB POINTROV A SETROV

usporiada

v nedeľu 5. augusta 2018

PRIHLASOVANIE UKONČENÉ!!! Pre veľký záujem už nie je možné sa prihlásiť, kapacita naplnená.

SLOVENSKÝ POĽOVNÍCKY ZVÄZ

Člen slovenskej kynologickej jednoty